prenájom 4 izbový byt Vráble, Ul. 1. mája

prenájom 4 izbový byt Vráble, Ul. 1. mája

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom 4 izbový byt Vráble, Ul. 1. mája

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom ubytovanie v meste Vráble, na ul. 1.mája, ktoré má výhodnú polohu pri autobusovej stanici.
Bytová jednotka sa nachádza na druhom podlaží v budove pre obchod a služby, s dvoma parkovacími miestami v uzamykateľnom dvore. Byt má výmeru 120 m2 a je určený min. pre 6 osôb. Prešiel kompletnou vkusnou rekonštrukciou.
Dispozičné riešenie: vstupná chodba, priestranná kuchyňa spojená s obývačkou, tri samostatné izby, sociálne zariadenie a menšia miestnosť na odloženie súkromných vecí. V kuchyni sa nachádza nová kuchynská linka vybavená kuchynským zariadením a vstavanými spotrebičmi, chladnička s mrazničkou, v obývacej časti je sedacia súprava, TV a kuchynský stôl určený pre 4 osoby. V izbách sú postele a komoda na uloženie osobných vecí. V kúpeľni sa nachádzajú dve umývadlá, toaleta, sprchový kút a je tu miesto i na práčku. K dispozícii je aj ďalšie samostatné WC.
Byt má samostatné kúrenie s plynovým kotlom. Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.
Pre dohodnutie obhliadky je potrebné telefonické kontaktovanie makléra.

Nájomné je 7€/osoba/noc + DPH vrátane energií, TV a internetu.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra