prenájom 2 izbový byt Nitra, Hornočermánska

prenájom 2 izbový byt Nitra, Hornočermánska

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom 2 izbový byt Nitra, Hornočermánska

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom novostavbu 2 izbového bytu v lokalite Nitra – Čermáň, v uzavretom areáli v projekte Pohoda (Hornočermánska ulica). Byt o výmere 65 m2 sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží z troch bez výťahu.

Byt sa prenajíma nezariadený, nový nájomník si môže doviezť vlastné zariadenie podľa vlastných predstáv, prípadne majiteľ je ochotný dozariaďovať byt na základe vzájomnej dohody.

Dispozícia bytu: vstupná chodba, oproti vchodu samostatná toaleta, vľavo obývacia izba s jedálenským kútom. Z obývacej izby vpravo kuchyňa a vľavo spálňa. Zo spálne sa vchádza do kúpeľne. Priestranná terasa pre 4-6 ľudí dostupná z obývačky a zo spálne má juhovýchodnú orientáciu. Byt je členený na dennú časť, kde je k dispozícii toaleta a na nočnú (osobnú) časť, ktorá obsahuje kúpeľňu.

Kuchyňa je vybavená vstavanou elektrickou rúrou a indukčnou varnou doskou. V kúpeľni sa nachádza vaňa, umývadlo so skrinkou, priestor na práčku. K bytu prislúcha kobka s kotlom na kúrenie, ideálna na uskladnenie bicykla. Kúrenie bytu je zabezpečené z vlastného kotla, rovnako príprava teplej vody. Nájomníkom ponúkame tiež možnosť parkovania.

Lokalita bytového domu na sídlisku Čermáň sa vyznačuje kvalitným bývaním uprostred výstavby rodinných domov.

Výška nájomného len 450€ + zálohové platby za energie vo výške 100€. Za túto cenu dostanete kvalitné pokojné bývanie v úplne novom byte, v ktorom ešte nikto iný predtým nebýval. Pri podpise zmluvy sa platí depozit vo výške dvoch mesačných nájmov.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra