prenájom 3 izbový byt Nitra, Cintorínska

prenájom 3 izbový byt Nitra, Cintorínska

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom 3 izbový byt Nitra, Cintorínska

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom 3 izbový byt v lokalite centrum Nitra – Polygon (Cintorínska ulica). Byt o výmere 105 m2 sa nachádza na 5. poschodí zo šiestich v tehlovom bytovom dome s výťahom.
Dispozícia bytu: vstupná chodba, vľavo samostatná toaleta s umývadlom a plynovým kotlom, vpravo izba č. 1, rovno sa vchádza do priestrannej obývacej izby, po ľavej strane je kuchynský kút, vpravo sedačka. Ďalej vpravo sa vchádza do izby č. 2 a šatníka. Na lodžiu sa vychádza z obývacej izby a z izby č. 2.
Byt je momentálne nezariadený okrem veľkej rohovej koženej sedačky + kresla. Budúci nájomník si môže doviezť vlastné zariadenie, prípadne majiteľ je ochotný dozariaďovať byt na základe vzájomnej dohody. Parkovacie miesto sa dá prenajať v susednom parkovacom dome.
Lokalita bytového domu sa vyznačuje kvalitným bývaním - do bytu sa vstupuje z vnútrobloku, ktorý tvorí detské ihrisko s umelým trávnikom. V pešej dostupnosti sa nachádza nákupné centrum Mlyny, železničná stanica aj autobusová stanica. Centrum mesta je rovnako v pešej dostupnosti.
Cena prenájmu je 550 € + energie podľa skutočnej spotreby, mesačný preddavok je 125 € eur. Pri podpise zmluvy sa platí depozit vo výške mesačného nájmu. Byt je okamžite voľný k nasťahovaniu.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra