prenájom 3 izbový byt Nitra, Cintorínska

prenájom 3 izbový byt Nitra, Cintorínska

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom 3 izbový byt Nitra, Cintorínska

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom 3 izbový byt v lokalite centrum Nitra – Polygon (Cintorínska ulica). Byt je rozľahlý o veľkosti až 125 m2, nachádza sa na 5. poschodí zo šiestich v tehlovom bytovom dome s výťahom.
Dispozícia bytu: vstupná chodba, vľavo samostatná toaleta s umývadlom a plynovým kotlom, vpravo detská izba, rovno sa vchádza do priestrannej obývacej časti, po ľavej strane je kuchynský kút, vpravo denná časť s TV. Ďalej vpravo sa vchádza do šatníka a spálne. Na lodžiu sa vychádza z obývacej časti a zo spálne.
Byt je novo zariadený, ideálny pre rodinu, majitelia si dali záležať, aby sa budúci obyvatelia cítili v byte naozaj príjemne. Parkovacie miesto sa dá prenajať v susednom parkovacom dome.
Lokalita bytového domu sa vyznačuje kvalitným bývaním - do bytu sa vstupuje z vnútrobloku, ktorý tvorí detské ihrisko s umelým trávnikom, ktoré je k dispozícii obyvateľom. V pešej dostupnosti sa nachádza nákupné centrum Mlyny, železničná stanica aj autobusová stanica. Centrum mesta je rovnako v blízkosti.
Cena prenájmu je 750 € vrátane záloh za energie (150 EUR). Pri podpise zmluvy sa platí depozit vo výške mesačného nájmu. Byt je okamžite voľný k nasťahovaniu.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra