prenájom 2 izbový byt Nitra, Južná

prenájom 2 izbový byt Nitra, Južná

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom 2 izbový byt Nitra, Južná

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom 2 izbový kompletne zariadený byt s pekným výhľadom na Južnej ulici v Nitre. Nachádza sa na 3. poschodí zo 4. tehlového bytového domu bez výťahu.

Dispozícia bytu: vstupná predsieň, kúpeľňa s toaletou, obývačka spojená s kuchyňou a samostatná spálňa s výstupom na balkón, ktorý má veľmi pekný výhľad na okolie. Byt o celkovej výmere 46 m2 je kompletne zariadený a vybavený všetkými spotrebičmi, preto nájomníkovi poskytuje všetok potrebný komfort pre pohodlné bývanie. Samostatný plynový kotol umožňuje nájomníkom úsporné hospodárenie s kúrením a TÚV.

Byt je vhodný maximálne pre 2 pracujúce osoby ani rodiny s deťmi. Nie je vhodný pre študentov ani rodiny s deťmi.

Lokalita sa vyznačuje dobrou dostupnosťou do centra mesta i na rýchlostnú cestu R1 a všetkou občianskou vybavenosťou v na dosah ruky.

Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

Cena prenájmu: 390 € + energie + prenájom garážového miesta v bytovom dome v prípade záujmu. V cene prenájmu je TV aj internet.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke na re-max.sk/family ani v ponuke iných RK?
Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX Family!“.
Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Ing. Zita Benczyová
Ing. Zita Benczyová