prenájom garsónka Nitra, Podzámska

prenájom garsónka Nitra, Podzámska

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom garsónka Nitra, Podzámska

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom garsónku v malom rodinnom domčeku v centre mesta Nitra na Podzámskej ulici.
Poschodový rodinný domček ponúka úžitkový priestor o výmere 26 m2 + dvorček, vo veľmi peknom tichom prostredí priamo pod Nitrianskym hradom. Dispozične nehnuteľnosť pozostáva zo vstupného schodiska, ktoré vedie na poschodie, kde sa nachádza obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom, kuchynským kútom, jedálenským stolom, veľkou šatníkovou skriňou, písacím stolom a krbovými kachľami. V kuchyni je k dispozícií elektrická dvojplatnička a základný riad. V kúpeľni sa nachádza malá vaňa a toaleta.
Nehnuteľnosť má vlastné kúrenie zabezpečené buď krbovými kachľami alebo elektrickým radiátorom. Ohrev teplej vody zabezpečuje elektrický bojler. V dome nie je práčka ani TV a internet.
K dispozícií je dvorček s ovocnými stromčekmi, zeleňou a možnosťou parkovania. Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

Toto ubytovanie je ideálne pre jednu osobu, ktorá hľadá pokoj a prírodu a pritom bude bývať v samom centre mesta. Nehnuteľnosť sa nachádza iba na skok od mestského parku, Nitrianskeho hradu, i pešej zóny.

Cena prenájmu je 250,- € vrátane energií + depozit 500,- €.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Ing. Zita Benczyová
Ing. Zita Benczyová