prenájom 1 izbový byt Nitra, Potravinárska

prenájom 1 izbový byt Nitra, Potravinárska

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom 1 izbový byt Nitra, Potravinárska

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom veľmi pekný 1 byt v Nitre na Potravinárskej ulici. Byt, o celkovej výmere 42,5 m2 vrátane pivnice + cca 10 m2 terasa, sa nachádza na piatom poschodí z piatich v tehlovom bytovom dome s výťahom. Táto nehnuteľnosť poskytuje moderné a pokojné bývanie pre jednu, maximálne dve pracujúce osoby.
Dispozícia bytu: vstupná predsieň, kúpeľňa spojená s toaletou, priestranná izba s kuchynskou časťou a terasa s krásnym výhľadom na široké okolie. Byt je kompletne zariadený komfortným nábytkom, bytovými doplnkami, elektronikou, spotrebičmi a všetkým potrebným kuchynským vybavením. V byte je aj klimatizácia. Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

V cene je zahrnutý internet a televízia. Orientácia bytu je na juhovýchod, vďaka čomu je byt krásne svetlý.
Nehnuteľnosť sa prenajíma s vlastným parkovacím miestom a úložným priestorom v pivnici.
Dobrá občianska vybavenosť lokality a výborná dostupnosť do centra mesta i na rýchlostnú cestu R1 len zvyšuje komfort bývania.
Nehnuteľnosť je po podpise Nájomnej zmluvy k dispozícií novému nájomníkovi.

Cena prenájmu je 400,- eur vrátane energií, + 800,- eur vratný depozit.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“
Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Ing. Zita Benczyová
Ing. Zita Benczyová