prenájom 3 izbový byt Nitra, Karpatská

prenájom 3 izbový byt Nitra, Karpatská

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom 3 izbový byt Nitra, Karpatská

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom zariadený 3 izbový byt v Nitre na sídlisku Chrenová, ulica Karpatská. Nehnuteľnosť sa nachádza na druhom poschodí z troch, bytového domu bez výťahu. Výmera bytu je 89 m2.
Dispozícia bytu: vstupná chodba, murovaný šatník, samostatná toaleta s umývadlom, kúpeľňa, jedna priechodná izba, 2x nepriechodná izba, z toho jedna s balkónom a kuchyňa so špajzou.
Byt je zariadený ako na fotografiách, čistý a udržiavaný. Vybavený je základnými spotrebičmi a servisom, no chýba práčka, ktorú je v prípade nevyhnutnej potreby možnosť doriešiť s majiteľkou.

Byt je vhodný pre pár alebo pre slušnú rodinu bez domácich miláčikov.

Lokalita je tichá, pokojná, so všetkou občianskou vybavenosťou v bezprostrednej blízkosti.

Cena prenájmu je 400,- € + 100,- € energie. Televízne pripojenie a pripojenie na internet si rieši nájomca sám na vlastné náklady.

Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Ing. Zita Benczyová
Ing. Zita Benczyová