prenájom 2 izbový byt Nitra, Škultétyho

prenájom 2 izbový byt Nitra, Škultétyho

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom 2 izbový byt Nitra, Škultétyho

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt v Nitre na Nedbalovej ulici č.12, s úžitkovou plochou 55 m2. Byt je úplne nový, je súčasťou nového bytového komplexu, ktorého kolaudácia prebehla v mesiaci apríl 2018. Nachádza sa na 1. poschodí zo 4, je slnečný, kompletne a vkusne zariadený, má podlahové kúrenie, bezpečnostné dvere.
Pozostáva z jednej obývacej miestnosti s otvorenou kuchyňou, spálne s manželskou posteľou a vstavanou skriňou, kúpeľne, samostatnej toalety a balkónu.
K bytu prislúcha pivnica a 1x garážové státie. Ďalšie parkovacie kapacity sú k dispozícii na novom parkovisku bezprostredne pri bytovom dome. Súčasťou bytového domu je výťah, ktorý Vás vyvezie z garáže pred byt. Dobrá občianska vybavenosť, neďaleko obchodných reťazcov ako Kaufland, Billa, Lidl a nákupného centra Family. V blízkosti MHD, škola, škôlka a poliklinika. Cena: 570,- €/mesiac, max.dvaja ľudia v nájme. V cene sú zahrnuté aj energie, káblová TV a internet. Byt je voľný od 02.09.2019. Žiadne zvieratko v byte nie je povolené.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra