prenájom 3 izbový byt Nitra, Murániho

prenájom 3 izbový byt Nitra, Murániho

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom 3 izbový byt Nitra, Murániho

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom 3 izbový byt na ulici Murániho, sídlisko Klokočina. Byt o rozlohe 65 m2 sa nachádza na 4 poschodí zo 7 s nádherným výhľadom na Zobor. V bytovom dome sa nachádza výťah.

Dispozícia: vstupná chodba, obývačka, dve nepriechodné spálne, z toho jedna s balkónom, kuchyňa, kúpelňa, wc.
Byt je v zachovalom pôvodnom stave. Ponúka sa zariadený.
V spálni sa nachádza priestranná vstavaná skriňa. Kuchyňa disponuje základnými spotrebičmi ako chladnička, mikrovlnka, sporák. V byte je aj práčka.

Lokalita: pod bytovým domom je priamo zastávka, z ktorej premávajú dva autobusy. Jeden spoj premáva na autobusovú a železničnú stanicu, druhý cez centrum až na sídlisko Chrenová. Z druhej strany bytového domu niekoľko metrov vzdialenejšie, je druhá zastávka, z ktorej premávajú autobusy až na Zobor. Samotná lokalita je veľmi pokojná a tichá. V okolí sú aj väčšie potraviny s cukrárňou. Nájdete tu aj iné služby ako napríklad kaderníctvo.
Byt je vhodný aj pre študentov.
Cena nájmu je 550€ + 50€ energie + depozit vo výške jednomesačného nájmu. Ak vás táto nehnuteľnosť zaujala, prípadne máte otázky, neváhajte ma kontaktovať.Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke na remaxfamily.sk ani v ponuke iných RK?
Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX Family!".
Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra