prenájom 2 izbový byt Nitra, Potravinárska

prenájom 2 izbový byt Nitra, Potravinárska

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom 2 izbový byt Nitra, Potravinárska

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom novostavbu 2 izbového bytu Potravinárska Nitra – Čermáň. Byt o celkovej výmere 55,27 m2 sa nachádza na 4 poschodí 5 poschodového bytového domu s výťahom.
Dispozícia bytu: vstupná chodba, na ktorej sa nachádza veľká vstavaná skriňa, obývačka prepojená s kuchyňou s výstupom na veľký priestranný balkón (6 m2), samostatná spálňa, kúpeľňa spojená s toaletou so samostatným oknom, ktoré zabezpečuje nielen dostatok denného svetla, ale aj dôležité vetranie kúpeľne. Byt je zariadený pekným a kvalitným nábytkom v príjemných hrejivých odtieňoch hnedej, ktoré pôsobia neutrálne a útulne, čo umocňuje dobrý pocit z tohto bytu. Byt sa prenajíma kompletne zariadený. Kuchyňa je vybavená vstavanými spotrebičmi a kuchynským servisom. Komfort bývania zvyšuje i vyhradené parkovacie miesto pre tento byt.
Príďte a nadýchnite sa hrejivej atmosféry bývania v novom byte s výbornou dostupnosťou do centra mesta (5 minút)i na rýchlostnú cestu R1 (3 minúty). Lokalita ponúka všetku občiansku vybavenosť v bezprostrednej blízkosti bytového domu.
Cena prenájmu je: 470,- Eur/mesiac + 100,- Eur/mesiac energie na jednu osobu. Samozrejmosťou je TV a internet v cene nájmu.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX Family!“.
Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Mária Ševčíková
Mgr. Mária Ševčíková