prenájom 2 izbový byt Nitra, Podzámska

prenájom 2 izbový byt Nitra, Podzámska

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom 2 izbový byt Nitra, Podzámska

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt o výmere 59 m2 nachádzajúci sa na 3 podlaží tehlovej bytovky v centre mesta, na Podzámskej ulici v Nitre.
Byt po práve ukončenej kompletnej rekonštrukcii má zmenenú dispozíciu, ktorá poskytuje veľký otvorený priestor spoločenskej časti (obývačka spojená s kuchyňou), jednu samostatnú spálňu s veľkým francúzskym oknom a kúpeľňu s vaňou. Kuchynská linka na mieru je kompletne vybavená spotrebičmi, vrátane umývačky riadu, značky Beko.

Doposiaľ nie je byt zariadený žiadnym nábytkom, čiže je ho možné prenajať si v aktuálnom prevedení bez nábytku (čo majiteľ zohľadní i v cene prenájmu) alebo ho po dohode kompletne dozariadiť. Byt je vhodný pre jednu, maximálne dve osoby. K bytu je k dispozícií rezidenčná parkovacia karta.
Cena prenájmu s nábytkom 800,- /mesiac vrátane energií alebo 700,-/mesiac vrátane energii, bez nábytku.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Mária Ševčíková
Mgr. Mária Ševčíková