prenájom 1 izbový byt Nitra

prenájom 1 izbový byt Nitra

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom 1 izbový byt Nitra

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom zariadený 1-izbový byt v meste Nitra.

Nachádza sa v bytovom komplexe AGRIA na sídlisku Chrenová, ulica Botanická 1. Výmera bytu je 32m2. Nachádza sa na 1.poschodí, k dispozícii je výťah. Byt pozostáva z jednej veľkej miestnosti, chodby, balkóna po celej dĺžke bytu, samostatnej kúpeľni s WC a pivnice.

Zariadene pozostáva s kompletnej zariadenej kuchynskej linky vrátane príborov a hrncov, chladničky s mrazničkou, mikrovlnkou, práčkou, stolu so stoličkami, dvomi posteľami, vstavanej zrkadlovej skrine. Okná sú plastové a na podlahách sú plávajúce parkety, v kúpeľni je keramická dlažba.

Parkovanie je možné pri dome, je osadené parkovacou rampou. Okolie poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť.

Minimálna dobra nájmu je 1 rok pre maximálne 2 osoby, nefajčiarov. Cena prenájmu je 370€ mesiac vrátane energií + 1.mesačný depozit, ktorý sa po skončení nájmu vráti.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke na remaxfamily.sk ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX Family!". Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra