prenájom 3 izbový byt Nitra, Štefánikova trieda

prenájom 3 izbový byt Nitra, Štefánikova trieda

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom 3 izbový byt Nitra, Štefánikova trieda

Realitná kancelária RE/MAX, vám ponúka na prenájom 3 iz. byt, 2x balkón na ul. Štefánikova trieda Nitra o výmere 70 m2 na 4p/13, 2x nový výťah. Byt je vhodný pre manažéra alebo pre dva pracujúce páry alebo pár, nie rodina s deťmi,nie zvieratko.
Byt je kompletne zrekonštruovaný a zariadený novým nábytkom. Ďalšiu izbu je možnosť dozariaďovať podľa želania nájomcu v réžii majiteľky bytu.
V byte sú plastové okná, stierky, plávajúca podlaha a dlažba, nová kuchynská linka vo vysokom lesku so vstavanými spotrebičmi značky Whirpool - chladnička, práčka, umývačka riadu, mikrovlnka, el. rúra, digestor. Kúpelňa s vaňou, bezpečnostné dvere, nové interiérové dvere so zárubňami.
Lokalita: autobusová aj vlaková stanica, nemocnica, kompletná sieť obchodov a služieb - centrum mesta.
K dispozícii je TV, WIFI.
Cena prenájmu vrátane energií je 700,- Eur.
Pri podpise zmluvy sa skladá depozit vo výške jedného mesačného nájmu.


Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra