prenájom 2 izbový byt Nitra

prenájom 2 izbový byt Nitra

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom 2 izbový byt Nitra

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Chrenová na ulici Kremnická v Nitre s výhľadom na Zobor a Kalváriu. Kompletne zrekonštruovaný byt sa nachádza na 7 poschodí / 7 poschodí panelového bytového domu s výťahom. Celková výmera je 61 m2.
Dispozícia bytu: vstupná hala, 2x izba, upravený kumbál na malú izbu, kuchyňa, priechodná kúpeľňa s vaňou a práčkou, samostatná toaleta. Vo vstupnej hale je veľká rohová vstavaná šatníková skriňa. V kuchyni sa nachádza chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, sporák ako aj všetko potrebné kuchynské vybavenie. V cene prenájmu je TV a INTERNET. Nehnuteľnosť nemá balkón. V blízkosti sa nachádza škola, škôlka, poliklinika ProCare, poliklinika Chrenová, hvezdáreň, OC Centro, Lidl. Byt je voľný ihneď a je vhodný pre pracujúci pár, mladé rodiny a študentov na II. stupni vysokoškolského štúdia.

Cena prenájmu je 600 € / mesiac vrátane energií. Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí vratný mesačný depozit.

for rent: A newly refurbished, fully furnished 2-bedroom flat without a balcony. The 7th floor allows attractive views of the Zobor mountain and the surrounding green areas. The equipment includes all kitchen utilities, fridge, microwave, washing machine, TV, large wardrobes and storage space plus wi-fi. The flat is suitable for business professionals, couples, young families and mature students. Currently renting at 600 Eur including eletricity and water charges (1 months rent advance deposit).

Kontaktujte makléra

Ing. Zita Benczyová
Ing. Zita Benczyová