prenájom 2 izbový byt Nitra, Rázusova

prenájom 2 izbový byt Nitra, Rázusova

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom 2 izbový byt Nitra, Rázusova

Rezervované! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom novostavbu 2 izbového bytu v centre mesta v projekte Nová Nitra. Nehnuteľnosť o výmere 49 m2 + balkón, sa nachádza na piatom poschodí bytového domu s výťahom. Práve dokončený, nadštandardný, veľmi vkusne zariadený byt ponúka všetko, čo na bývanie potrebujete. Nájomníkom je navyše k dispozícií i priestranná bytová komora priamo na 5. poschodí.

Dispozícia bytu: priestranná vstupná chodba, moderná kuchyňa so vstavanými spotrebičmi spojená s obývačkou, spálňa s veľkou posteľou a výstupom na balkón, kúpeľňa so sprchovým kútom a samostatná toaleta. Vďaka exteriérovým hliníkovým žalúziám na diaľkové ovládanie bude tento byt príjemným útočiskom i v horúcich letných mesiacoch. Byt je kompletne zariadený nábytkom, spotrebičmi a všetkým potrebným vybavením. Stačí si priniesť osobné veci a môžete komfortne bývať v úplne novom byte v bezprostrednej blízkosti centra mesta.

Cena prenájmu je 500,- eur vrátane energií, bez TV a internetu, tie sú v réžii budúceho nájomníka. Pri podpise zmluvy sa platí depozit vo výške mesačného nájmu. Byt je vhodný pre maximálne dve osoby.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Mária Ševčíková
Mgr. Mária Ševčíková