prenájom 2 izbový byt Nitra, Levická

prenájom 2 izbový byt Nitra, Levická

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom 2 izbový byt Nitra, Levická

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom nadštandardný mezonetový byt v súkromnom stráženom objekte s vlastným parkovaním na Levickej ulici v Nitre. Výmera bytu je 168 m2 a je súčasťou trojpodlažnej budovy, kde na prízemí sídli predajňa s dennou prevádzkou. Jedinečnosť ponúkanej nehnuteľnosti Vám poskytne, za cenu prenájmu bežného bytu, možnosť bývať na mieste, ktoré dýcha voľnosťou a eleganciu.
Dispozícia: vstupné schodisko, hala (30m2) s výstupom na terasu, terasa (10m2), veľký otvorený obývací priestor (72,3m2), kuchynka, kúpelňa s toaletou, schodisko, na poschodí je otvorená galéria (11,7m2)a veľká spálňa (31,6m2). K dispozícií je plne vybavená kuchyňa so spotrebičmi. Byt je klimatizovaný a zariadený. Vstup do areálu je cez automatickú bránu a videovrátnik.

Nehnuteľnosť je vhodná pre jednu až dve osoby, ktoré hľadajú maximálne súkromie. K bytu prináleží jedno parkovacie miesto, no v prípade dvoch nájomníkov je možné po dohode získať i druhé parkovacie miesto.

Cena prenájmu: 600,- €/mesiac vrátane TV a internetu + 150,- €/mesiac energie. Vratný depozit 750,- €.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“
Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Mária Ševčíková
Mgr. Mária Ševčíková