prenájom 2 izbový byt Nitra

prenájom 2 izbový byt Nitra

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom 2 izbový byt Nitra

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom novostavbu práve dokončeného bytu + garážové státie v centre mesta v obytnom komplexe Nová Nitra. Nehnuteľnosť o výmere 49 m2 sa nachádza na 6. podlaží zo 7., bytového domu s výťahom.

Dispozícia bytu: vstupná chodba, toaleta, samostatná spálňa, obývačka prepojená s kuchyňou a výstup na priestranný balkón s posedením.

Byt je kompletne zariadeným novým moderným nábytkom a nadštandardne vybavený všetkým potrebným ku komfortnému bývaniu, vrátane TV a internetu. Budúci nájomník sa môže okamžite nasťahovať do nového a čistého bytu. Komfort bývania vyzdvihuje taktiež možnosť využívať garážové státie, ktoré sa nachádza hneď pri vstupe do garáží a v prípade záujmu je možné si prenajať i druhé garážové státie. Nájomníkovi je k dispozícií aj pivničná kobka priamo na 6. poschodí.

Okolie sa vyznačuje moderným bývaním v novo vybudovanej lokalite, so všetkou občianskou vybavenosťou na dosah ruky v bezprostrednej blízkosti centra mesta a tiež s veľmi dobrou dostupnosťou na rýchlostnú cestu R1.

Cena prenájmu bez garážového státia 700,- € vrátane energií, cena s garážovým státím 800,- vrátane energií. Provízia realitnej kancelárie, ktorú hradí nájomca je vo výške 400,- €.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“
Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Mária Ševčíková
Mgr. Mária Ševčíková