prenájom 3 izbový byt Nitra, Fialková

prenájom 3 izbový byt Nitra, Fialková

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom 3 izbový byt Nitra, Fialková

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom ubytovanie v rodinnom dome v Nitre - časť Zobor, Fialková ul.
Ubytovanie je rozdelené do dvoch samostatných bytových jednotiek a je vhodné pre 10 osôb.
Jedna bytová jednotka sa nachádza na druhom poschodí rodinného domu so samostatným vchodom. Tento byt o výmere 80m2 je kompletne zariadený. Má priestrannú obývaciu miestnosť, dve ďalšie izby, kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC, v kuchyni sa nachádza kuchynská linka so zabudovanou práčkou, chladnička, kombinovaný kuchynský sporák. Byt má samostatné kúrenie s plynovým kotlom BERETTA. V byte sú plávajúce podlahy, plastové okná, v kúpeľni keramické dlažby. Nachádzajú sa tu postele, skrine, gauč, jedálenské sedenie, televízia a neobmedzený internet.
Druhá bytová jednotka sa nachádza na prízemí rodinného domu. Výmera bytu je 80 m2 a je taktiež kompletne zariadený. V jednej izbe sú umiestnené 3 samostatné postele, v druhej izbe sa nachádza manželská posteľ a 1 samostatné lôžko. V kuchyni je zánovná kuchynská linka so základnými spotrebičmi, ako je mikrovlná rúra, sporák a chladnička s mrazničkou. Kúpeľňa je vybavená sprchovým kútom s WC, druhé WC je samostatné. V byte sú nové plastové okná, v kuchyni, kúpeľni a jednej izbe keramické dlažby, v druhej izbe je položená plávajúca podlaha.
Ubytovanie je vhodné pre 10 osôb. Minimálne nájomné je 600,-€/mesačne/1 podlažie.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra