prenájom 1 izbový byt Nitra, Petzwalova

prenájom 1 izbový byt Nitra, Petzwalova

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom 1 izbový byt Nitra, Petzwalova

Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na prenájom 1 izbový kompletne zariadený byt v Nitre na sídlisku Klokočina. Byt o celkovej výmere 38 m2 sa nachádza na Petzwalovej ulici na 5. poschodí 7. poschodového bytového domu.
Dispozícia bytu: vstupná predsieň, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, obývačka spojená s kuchyňou a priestranná spálňa s lodžiou.
Byt je komfortne, účelne zrekonštruovaný a kompletne zariadený (s výnimkou posteľného prádla a uterákov - z hygienických dôvodov). Kuchyňa je vybavená kombinovaným sporákom, digestorom, vstavanou chladničkou s mrazničkou a základným riadom.
Byt je vhodný pre jedného, maximálne dvoch pracujúcich (prenájom cez firmu). Nie je vhodný pre deti. Cena prenájmu je 450,- vrátane energií + dvojmesačný vratný depozit.Byt je vhodný iba pre jednu osobu, ktorej hradí prenájom firma, nakoľko prenajímateľ účtuje DPH.
Bytový dom je zateplený a nachádza sa v lokalite s blízkosťou všetkej občianskej vybavenosti.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK?
Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX Family!“. Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Mária Ševčíková
Mgr. Mária Ševčíková