prenájom 1 izbový byt Nitra, Akademická

prenájom 1 izbový byt Nitra, Akademická

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom 1 izbový byt Nitra, Akademická

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom 1-izbový byt v Nitre na sídlisku Chrenová. Byt sa nachádza na 1. poschodí s balkónom a je kompletne kvalitne zrekonštruovaný. Pozostáva z jednej priestrannej izby, v ktorej je 1 jednolôžková posteľ (druhú posteľ vieme doplniť na požiadanie), jedálenský stôl a 2 stoličky, 1skriňa+1botníková skriňa, moderná obývacia stena s LCD televízorom, 2 kreslá a konferenčný stolík.

Kuchynská linka je vybavená sklo-keramickou varnou doskou a elektrickou rúrou. Nachádza sa v nej aj mikrovlnná rúra, varná kanvica, chladnička. V kúpeľni sa nachádza sprchovací kút, umývadlo, WC a práčka.

V byte je internetové pripojenie Wi-Fi a rozšírená ponuka TV digital programov.

Parkovanie je pred bytovým domom, kde sa nachádza aj nabíjacia stanica elektromobilov. Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

Cena nájmu bytu je 420 € mesačne s energiami.

Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí majiteľovi depozit vo výške mesačného nájmu. Minimálny nájom je na 3 mesiace.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Ing. Zita Benczyová
Ing. Zita Benczyová