predaj záhrada Melek

predaj záhrada Melek

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj záhrada Melek

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemky, ktoré sa nachádzajú v krásnom a pokojnom prírodnom prostredí iba 5 km od mesta Vráble a 25 km od Nitry. Lokalita na pomedzí Žitavskej a Hronskej pahorkatiny poskytuje všetko potrebné pre relax či aktívne trávenie voľného času na čerstvom vzduchu – krásne výhľady na polia, lúky a lesíky až po hrebene vyšších pohorí Tribeč, Pohronský Inovec a Štiavnické vrchy, asfaltové cesty vhodné pre cyklistov či na prechádzky, napríklad okolo miestneho rybníka. Realizovať sa môžete aj v oblasti tradičného poľnohospodárstva alebo vinohradníctva, pre ľudí z mesta môže byť zaujímavé vlastniť záhradu a postaviť si chatku, záhradný alebo viničný domček. Tie sú pre túto lokalitu typické a dotvárajú jedinečný kolorit miestnej krajiny.

Cena: 5 EUR/m²
Celková výmera: 4485 m²
Lokalita: extravilán obce Melek
Inžinierske siete – elektrina v dosahu, cca 50 metrov.

Pozemky sú rovinaté až mierne svahovité, orientované prevažne na juhozápad. V celkovej výmere 4485 m² sú zastúpené rôzne druhy pozemkov – ostatné plochy, vinice, záhrady a najväčšiu časť - 3465 m² tvorí orná pôda. Parcely sú momentálne zarastené náletovými drevinami a kríkmi a predpokladá sa kultivácia alebo čiastočné vyklčovanie porastov za účelom novej výsadby. Pozemky je možné predať v celku alebo zvlášť. Tvar pozemkov je znázornený v grafickej prílohe ponuky a pre lepšiu orientáciu v teréne budú hranice vytýčené geodetom.

Uvedená cena 5 EUR/m² je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík