predaj stavebný pozemok Hájske

predaj stavebný pozemok Hájske

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Hájske

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok v obci Hájske, vzdialenej 17 km od okresného mesta Šaľa a 25 km od Nitry, s dobrou dostupnosťou (5 km) na diaľnicu R1.
Parcela s celkovou výmerou cca 8.300 m2 má rovinatý charakter (presnejšia výmera bude definovaná na základe nového geometrického plánu). Jej veľkosť a umiestnenie v intraviláne dáva predpoklad výhodnej investície a rozdelenia na 8 - 10 pozemkov. Na hranici pozemku je možnosť pripojenia sa na obecnú vodu, elektrickú energiu a plyn. Pozemok je umiestnený v zastavanom území, medzi rodinnými domami. V zmysle územného plánu obce je klasifikovaný na výstavbu rodinných domov.
Na parcele sa nachádzajú 2 letné kuchyne, ktoré bude treba odstrániť.
Pozemok je vhodný pre investíciu a prípadnú výstavbu ďalších nových rodinných domov.

Obec Hájske disponuje dostatočnou občianskou vybavenosťou - obecný úrad, pošta, predajňa potravín, škôlka, škola. Na trávenie voľného času je možné využívať aj vodnú nádrž Kráľová s priľahlými hájmi.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra