predaj ostatné pozemky Pukanec

predaj ostatné pozemky Pukanec

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj ostatné pozemky Pukanec

UVEDENÁ CENA POZEMKU JE VSTUPNÁ HODNOTA DO PREDAJNÉHO PROCESU FORMOU AUKCIE, KTORÁ PREBEHNE V TERMÍNE 15.-16.11.2023 . Predávajúci si vyhradzuje právo vybrať kupujúceho na základe ním zvolených kritérií, vrátane práva na odmietnutie ponuky.

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj pozemok s výmerou 1237 m2 v obci Pukanec s nádherným výhľadom na Štiavnické pohoria.

Pozemok je vhodný na výstavbu rekreačného domu, chaty. Svojou polohou v kľudnej lokalite s krásnym výhľadom zabezpečuje ideálne miesto na relax. Prístup na pozemok je z dvoch strán po asfaltovej komunikácii. Elektrina je vedená pred pozemkom a je uzatvorená Zmluva o pripojení.

Obec Pukanec disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, čo prispieva k pohodlnému a komfortnému životu.
Blízka poloha Banskej Štiavnice, ktorá je od obce Pukanec vzdialená 24 km, mesto Levice 20 km, pridáva na atraktivite tejto lokality. Okolie ponúka množstvo vyžitia, vrátane turistiky, cyklistiky a ďalších aktivít.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra