predaj stavebný pozemok Veľký Kýr

predaj stavebný pozemok Veľký Kýr

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Veľký Kýr

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok nachádzajúci sa v okrajovej časti obce Veľký Kýr, v katastrálnom území Malý Kýr, ulica Na sihoti. Jedná sa o pokojnú lokalitu mimo hlavnej cesty spájajúcej krajské mesto Nitra (15 km) s okresným mestom Nové Zámky (23 km). Pozemok sa nachádza na konci slepej ulice, podľa územného plánu v lokalite funkčne určenej na bývanie. Výstavba rodinného domu je možná za dodržania regulatív, ktoré sú graficky znázornené v ponuke – zastavanosť maximálne 50%, minimálny podiel zelene 50%, maximálne 2 nadzemné podlažia vrátane podkrovia, dodržanie ochranného pásma železnice, dodržanie stavebnej čiary jestvujúcej urbanistickej štruktúry. Originál vyjadrenia obce (územnoplánovacia informácia) bude záujemcom predložený pri osobnom stretnutí.

Rovinatý pozemok ideálnych rozmerov 20m x 50m bude vytýčený geodetom a oddelený od súčasnej záhrady novým geometrickým plánom. Vstup na pozemok je z obecnej asfaltovej komunikácie, ktorá končí pár metrov ďalej (slepá ulica). V dosahu sú všetky inžinierske siete okrem kanalizácie. Parcela je čiastočne oplotená, plocha je udržiavaná, väčšinou zatrávnená, na pozemku sa nachádza aj živý plot a niekoľko ovocných stromov.
Ponuka je vhodná pre záujemcov, ktorí hľadajú stavebný pozemok pre výstavbu rodinného domu, záhradu na pestovanie či rekreáciu v krásnej a pokojnej lokalite, alebo investíciu.

Obec Veľký Kýr s takmer 3.000 obyvateľmi poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť a dobrú dostupnosť do okresného aj krajského mesta vďaka autobusovej a železničnej doprave.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík