predaj záhrada Lukáčovce

predaj záhrada Lukáčovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj záhrada Lukáčovce

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok v obci Lukáčovce, na návrší neďaleko miestneho kostola obkoleseného nádherným parkom, v pokojnej lokalite s výhľadom na okolité lúky, lesíky, háje a rybníky. Pozemok s výmerou 500 m² momentálne slúži ako záhrada, ale poskytne dostatočný priestor aj pre výstavbu menšieho rodinného domu, záhradného domčeka, tinyhouse, kontajnerového domu a pod. Parcela sa nachádza v intraviláne, v tichom a kľudnom prostredí, prístup je z obecnej asfaltovej komunikácie. Inžinierske siete – voda a elektrina – sa nachádzajú 40 metrov od pozemku. K dispozícii vyjadrenia distribučných spoločností k možnostiam pripojenia vrátane predbežných cenových ponúk na samotnú realizáciu.

Pozemok je vyznačený v teréne a bol vypracovaný nový geometrický plán na oddelenie parcely od súčasnej záhrady rodinného domu. V prírodnej záhrade boli využívané princípy permakultúry, nebola chemicky ošetrovaná, je domovom rôznych druhov rastlín a živočíchov, čiastočne vysadená ovocnými stromami, s láskou a citlivo udržiavaná. Novým majiteľom poskytne oázu pokoja na čerstvom vzduchu, psychohygienu v obklopení prírody a nenarušenej vidieckej krajiny. Stačí si sadnúť na lavičku či hojdačku, privrieť oči, vychutnať si letný dážď a vôňu orgovánu, spomaliť…

V blízkom okolí pozemku je taktiež čo objavovať - miestny kostolík v objatí prastarých líp, fotogenický kaštieľ či pamätnú faru. Na prechádzky sú stvorené okolité ovocné sady, malebné pohľady ponúka príroda v okolí miestnych rybníkov, na horizonte vidno hrebeň pohoria Tribeč. Športovým nadšencom bude vyhovovať tunajší športový areál s futbalovým a tenisovým ihriskom, dopĺňa ho infraštruktúra pre cyklistov s desiatkami kilometrov ciest v mierne zvlnenej krajine.

Obec Lukáčovce leží v okrese Nitra, od krajského mesta je vzdialená 20 minút (20 kilometrov), od Trnavy 40 km, od Bratislavy 80 km (1 hod.). Disponuje základnou občianskou vybavenosťou – obecný úrad, potraviny, materská škola, základná škola 1-4, pošta.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík