predaj záhrada Štúrovo

predaj záhrada Štúrovo

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj záhrada Štúrovo

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok v meste Štúrovo, ulica Na Boží kopec (na obchvate mesta neďaleko priemyselného parku). Podľa územného plánu mesta sa jedná o lokalitu s funkčným využitím „Polyfunkčné územie s prevahou bývania“, čo umožňuje jeho rôznorodé využitie – parcela je svojím charakterom vhodná na stavebný účel (výstavba rodinného domu alebo rekreačnej nehnuteľnosti, či mobilného, kontajnerového alebo modulového domu), ale aj ako záhrada, vinica, či ako investícia do budúcna. Nevylučuje sa ani komerčné využitie – mobilná predajňa, parkovanie vozidiel, skladovanie, prenájom plochy a iné. Potvrdenie o funkčnom využití pozemku bude záujemcovi predložené pri osobnom stretnutí. Regulatívy: podlažnosť 2.0, index zastavanosti 45%, podiel zelene 45%.

Samotná parcela má rozlohu 678 m² a rozmery 20 metrov (šírka) x 34 metrov (dĺžka). V poslednom období sa využívala ako záhrada – na pozemku sa preto nachádza jednoduchá stavba záhradného domčeka a posedenie. Provizórne oplotenie dopĺňa výsadba kríkov. Prístup je po spevnenej príjazdovej ceste, rovnobežnej s hlavnou cestnou komunikáciou vedúcou od priemyselného parku do centra mesta Štúrovo. Na hranici pozemku sa nachádza elektrický stĺp.

Mesto Štúrovo je vďaka viacerým aspektom vyhľadávaným turistickým cieľom najmä v letných mesiacoch. Či už plánujete relaxovať (Vadas Thermal Resort Štúrovo, Ostrihomský akvapark, Hotel Château Belá), navštíviť pamiatky (najväčší kostol Maďarska – Ostrihomská bazilika, Budapešť 40 km) alebo sa len tak prechádzať popri Dunaji či v Kováčovských kopcoch, zo Štúrova to máte všade blízko. Navyše sa jedná aj o dôležitý medzinárodný dopravný uzol a mesto je dostupné aj železničnou a lodnou dopravou.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. Na nehnuteľnosti neviaznu žiadne ťarchy a je ihneď voľná.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík