predaj stavebný pozemok Beladice

predaj stavebný pozemok Beladice

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Beladice

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Beladice, časť Veľké Chrašťany. Parcela o celkovej výmere 1508 m2 sa nachádza na ulici Zlatomoravecká.
Podľa UPI je parcela okrem iného určená aj na podporu viacfunkčného využitia starých i nových rodinných domov v rozsahu zabezpečenia bývania, vybavenosti a služieb obyvateľom a realizáciu novej bytovej výstavby, pričom:
- koeficient zastavanosti je 0,15
- index podlažných plôch 0,30
- podlažnosť 2NP vrátane podkrovia pri individuálnej bytovej výstavbe
- podlažnosť 3NP vrátane podkrovia pre hromadnú bytovú výstavbu.
Miesto je ideálne pre spojenie bývania s podnikaním, nakoľko sa aktuálne na pozemku nachádza novostavba pneuservisu, spolu s menšou stavbou s terasou, v ktorej sa v minulosti nachádzala predajňa kameňa a je využiteľná napríklad aj ako kaviareň alebo opäť ako predajňa.

Lokalita je výborná vzhľadom na bezprostrednú blízkosť hlavného ťahu Nitra - Zlaté Moravce i ďiaľničného pripájača R1 Beladice.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv, zastupovania v katastrálnom konaní a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Mgr. Mária Ševčíková
Mgr. Mária Ševčíková