predaj stavebný pozemok Nitra, Družstevná

predaj stavebný pozemok Nitra, Družstevná

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Nitra, Družstevná

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj pozemok v centre mesta Nitra. Na pozemku s celkovou výmeru 732 m2 sa nachádza staršia secesná vilka, ktorá je určený na kompletnú rekonštrukciu, prípadne zbúranie a výstavbu novej nehnuteľnosti. Bezprostredná blízkosť autobusovej stanice, hneď vedľa Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny predurčuje pozemok k mnohým typom využiteľnosti. Podľa vyjadrenia Mesta Nitra je pozemok určený na vybavenosť a bývanie so zastavanosťou 100% pri využití na vybavenosť a 80% pri využitý vybavenosť + bývanie. Maximálna výška zástavby v oboch prípadoch je do 4 nadzemných podlaží + ustúpené podlažie. Poloha nehnuteľnosti je preto výborná pre výstavbu polyfunkčnej budovy, administratívnych priestorov, sídla firmy, domova sociálnych služieb, či zravotníckeho zariadenia - ambulancií.

Dom dispozične pozostáva zo vstupnej haly, obývacej miestnosti, 4 izieb, kuchyne, komory, kúpeľne, samostatnej toalety, pivničných priestorov a podkrovia s jednou malou izbou a úložným priestorom. Samotný pozemok poskytuje ešte dostatok priestoru pre výstabu parkovacích miest pre klientov.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, znaleckéo posudku, sprostredkovania hypotekárneho úveru, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Mgr. Mária Ševčíková
Mgr. Mária Ševčíková