predaj stavebný pozemok Nitra, Pražská

predaj stavebný pozemok Nitra, Pražská

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Nitra, Pražská

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj pozemok s architektonickou štúdiou s kladnými vyjadreniami úradov k zámeru výstavby bytových domov.
Predmetná parcela 10 241 m2 v mestskej časti Mlynárce, ulice Pražská a Hornostavská, je umiestnená na okraji priemyselnej zóny v tesnej blízkosti k novovybudovaným súborom bytových stavieb “Zelené Dvory“.
Pre prístup k objektu na novovytvorené parkovacie plochy bude zriadená účelová komunikácia a dopravné napojenie na novonavrhovanú miestnu komunikáciu funkčnej triedy C3.
Celkový počet parkovacích stojísk je 201, čo vyhovuje výpočtu parkovacích stojísk v zmysle STN 73 6110/Z2.

Architektonické riešenie – novostavba budovy bude riešená ako štvorpodlažná. Budova je ukončená plochou strechou nad 4.NP. Výraznými prvkami budovy sú predložené loggie a pôdorysný tvar obidvoch stavieb do písmena E, práve kvôli lepšiemu preslneniu jednotlivých obytných miestností na jednotlivých podlažiach.
Skladba bytov je prispôsobená aktuálnemu dopytu na štartovné byty, kde 50% tvoria 1 izbové, 28% 2 izbové, 18% 3 izbové, 3% 4 izbové a apartmán 1% z celkového počtu 160 bytov.

Na vyžiadanie sú k dispozícií všetky vyjadrenia úradov k štúdii, ďalej architektonická štúdia, svetlotechnika, kapacitné posúdenie dopravy atď.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič