predaj pozemok na komerčnú výstavbu Levice

predaj pozemok na komerčnú výstavbu Levice

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj pozemok na komerčnú výstavbu Levice

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok v obľúbenej lokalite, v Leviciach na Krížnom vrchu. V poslednom období tu prebieha intenzívna výstavba rodinných domov, vďaka čomu sa pôvodne vinohradnícka a záhradkárska kolónia zmenila na lukratívnu štvrť novostavieb v tesnom dosahu okresného mesta (1 km). Pozemok je svojím charakterom vhodný na stavebný účel (výstavba rodinného domu alebo rekreačnej nehnuteľnosti), ale aj ako záhrada, vinica, či ako investícia do budúcna.

Samotná parcela má rozlohu 1174 m², je svahovitá a má atypický tvar znázornený vo fotogalérii. V spodnej časti od prístupovej komunikácie má šírku 14 metrov a je prevažne vyčistená. V hornej časti pozemku, odkiaľ je pekný výhľad na okolie, sa nachádzajú pozostatky pôvodnej stavby viničného domčeka. Cca polovica celkovej výmery pozemku je momentálne husto zarastená najmä náletovými drevinami, predtým sa tu však nachádzal ovocný sad. Je predpoklad, že nový majiteľ bude musieť parcely skultivovať a pred výstavbou investovať aj do terénnych úprav, získa však pozemok netradičnej dispozície s pekným výhľadom a na dobrej adrese blízko do centra mesta aj do prírody.

Výhodou je bezproblémová dostupnosť inžinierskych sietí: elektrina pred pozemkom, vodovodná šachta a plynová prípojka na pozemku (momentálne bez meračov). Odpad bude riešený žumpou s predpokladom dobudovania kanalizácie, ktorá sa nachádza vo vedľajšej ulici. Potvrdenie o funkčnom využití pozemkov bude záujemcovi predložené pri osobnom stretnutí.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. Na nehnuteľnosti neviaznu žiadne ťarchy a je ihneď voľná.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík