predaj stavebný pozemok Mojmírovce

predaj stavebný pozemok Mojmírovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Mojmírovce

EXKLUZÍVNE iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na PREDAJ pozemok v obci Mojmírovce, ktorá je vzdialená 14km od mesta Nitra. Pozemok sa nachádza v kľudnej uličke a je situovaný v zadnej časti od cesty, ku ktorému vedie 5m široká prístupová cesta. Všetky IS sú v dosahu hneď pred pozemkom. Na pozemku sa nachádza vlastná studňa.

Vyjadrenia ohľadom zasieťovania sú k dispozícii a majú kladný charakter od všetkých poskytovateľov.
Aktuálne je pozemok vhodný do kúpy, ako investičná nehnuteľnosť s možnosťou výstavby od apríla 2024 k čomu je aj vyjadrenie miestneho úradu.

Obec Mojmírovce má vybudovanú kompletnú environmentálnu infraštruktúru (vodovod, kanalizácia, čistička odpadových vôd). Disponuje kompletným zdravotným strediskom a lekárňou. V obci je kompletné školstvo, ako materská škola, základná škola, základná umelecká škola, odborné učilište pre postihnutú mládež, možnosť rekvalifikačných štúdií a externé formy vysokoškolského a bakalárskeho štúdia. Obec má aj dobrú obchodnú a reštauračnú sieť. V obci sa taktiež nachádza aj historický park, kluby detí a mládeže, posilňovňa, športový areál s voľnočasovými aktivitami ( futbal, tenis, volejbal, poľovnícka strelnica, knižnica).

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.

Kontaktujte makléra