predaj stavebný pozemok Nitra

predaj stavebný pozemok Nitra

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Nitra

*REZERVOVANÉ* Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Nitra, časť Dolné Krškany, ulica Pri dríku. Rozmery pozemku cca 17m x 60m a jeho umiestnenie v dotyku s prírodou ho predurčujú na výstavbu rezidenčného sídla, ale vyhovuje aj iným stavebným zámerom - podľa aktuálneho územného plánu sa jedná o parcelu funkčne určenú na bývanie v zástavbe uličnej voľnej do 2NP. Výhodou je aj tichá lokalita pri rieke Nitra s priamym napojením na cyklotrasu vedúcu do mesta. V opačnom smere nová cyklotrasa spája obce na juh od krajského mesta a je obľúbeným miestom pre voľnočasové a športové aktivity.

Samotný pozemok má rozlohu 1000 m2 a je rovinatý, nachádza sa na okraji súčasnej zástavby bez priameho suseda. Inžinierske siete – elektrina, voda, plyn, kanalizácia – sa nachádzajú 100 metrov od pozemku, umelé osvetlenie a spevnená cesta končia v tesnej blízkosti. Súhlasné stanoviská od distribútorských spoločností k možnostiam pripojenia sú k dispozícii - k pripojeniu na mestský vodovod je vypracovaný samostatný projekt, odberné miesto elektrickej energie je schválené.

Vďaka viacerým možnostiam využitia a pokojnej lokalite s dobrou dostupnosťou do mesta vrátane MHD sa jedná o atraktívnu ponuku. Pozemok je vysporiadaný a predáva sa bez tiarch. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík