predaj stavebný pozemok Nitrianske Hrnčiarovce

predaj stavebný pozemok Nitrianske Hrnčiarovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Nitrianske Hrnčiarovce

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok nachádzajúci sa v obci Nitrianske Hrnčiarovce.
Parcela s celkovou výmerou 1.651 m2 má šírku 6 m pri vstupe a v najširšej časti 14 m. Dĺžka pozemku je cca 178 m. Spodná časť pozemku s výmerou 506 m2 sa nachádza v intraviláne obce, vrchná časť 1.145 m2 v extraviláne. Vzhľadom k parametrom pozemku je parcela určená na výstavbu individuálne projektovanej nehnuteľnosti.
Pozemok je mierne svahovitého charakteru, južnej orientácie, s krásnym výhľadom. Inžinierske siete sú v stave budovania.
Parcela je vhodná pre klienta preferujúceho lokalitu, s menšími nárokmi na veľkosť domu, avšak s možnosťou vytvoriť si zaujímavé a originálne bývanie s výbornou dostupnosťou, v pokojnej uličke pod lesom.
Obec je prímestskou časťou Nitry a do centra mesta je to 5-10 min. autom alebo prostredníctvom MHD. Pre jej blízkosť s lokalitou pod Zoborom je jednou z najvyhľadávanejších obcí pre trvalé bývanie.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra