predaj stavebný pozemok Iňa

predaj stavebný pozemok Iňa

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Iňa

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Iňa (okresné mesto Levice je vzdialené 20 km, krajské mesto Nitra 37,5 km, najbližšie mesto Vráble 13,5 km, kúpeľné mestečko Podhájska 12 km). Parcela s celkovou výmerou 594 m² sa nachádza na okraji obce v tichom vidieckom prostredí, neďaleko obecnej bytovky a nového multifunkčného ihriska. Pozemok je prístupný z obecnej asfaltovej komunikácie. Pred pozemkom sa nachádzajú všetky inžinierske siete okrem kanalizácie, ktorá zatiaľ nie je v obci vybudovaná – plyn a elektrina tesne na hranici pozemku, voda cca 5 metrov viď obrázok.

Parcela je z dvoch strán oplotená, informatívne rozmery a tvar pozemku v galérii. Vďaka stanovisku Obecného úradu o funkčnom využití pozemku je možné začať s výstavbou rodinného domu v krátkodobom časovom horizonte. Ponuka je vhodná aj na rekreačné využitie (napríklad ako záhrada, vinohrad, pre výstavbu chatky a podobne) alebo ako investícia s veľkým potenciálom do budúcna.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. Na nehnuteľnosti neviaznu žiadne ťarchy a je ihneď voľná. V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík