predaj stavebný pozemok Cabaj-Čápor

predaj stavebný pozemok Cabaj-Čápor

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Cabaj-Čápor

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Cabaj-Čápor, časť Riegler.

video: https://www.youtube.com/watch?v=vxk6S6gsMik

Pozemok o výmere 1150 m2 je slnečný, rovinatý a pripravený na výstavbu. Pozdĺž cesty (prístupová časť), má šírku 19 m a dĺžku 58 m, zadná časť pozemku ma šírku 22 m, ktorá hraničí s extravilánom, čiže žiadna ďalšia výstavba nebude možná. Kto má rád kľud a prírodu, to isto ocení. Nehnuteľnosť sa nachádza v strede obce Riegler a pôsobí veľmi kľudným dojmom v príjemnom prostredí.

Obec Riegler leží v strede, medzi dvoma okresnými mestami Nitra a Šaľa. Od oboch miest je vzdialená 13km. Veľmi dobrá dostupnosť na rýchlostnú cestu R1 (do 10min).
V susednej obci vzdialenej 5km je kompletná občianska vybavenosť: škola, škôlka, potraviny, reštaurácia, zdravotné stredisko, lekárne, športový areál, obecná knižnica.
Pozemok je čistý, bez starých stavieb, pripravený na výstavu nového domu.

Inžinierske siete sú priamo pred pozemkom:
Elektrina - áno
Voda – áno (obecná)
Plynová prípojka – áno (cez cestu)

Video obhliadka k dispozícii

https://www.youtube.com/watch?v=vxk6S6gsMik

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke ani v ponuke iných RK?

Kontaktujte makléra