predaj ostatné pozemky Vráble

predaj ostatné pozemky Vráble

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj ostatné pozemky Vráble

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemky v obľúbenej lokalite, v mestskej časti Vrábeľ – Hornom Ohaji. Parcely sa nachádzajú v okrajovej časti medzi novostavbami a v dotyku s prírodou, vďaka čomu sa jedná o atraktívnu ponuku.

Predmetom predaja sú 2 rovinaté parcely v celkovej výmere 1349 m². Jednotlivo majú optimálnu veľkosť 679 m² a 670 m², momentálne sú na predaj v celku, v budúcnosti je možné ich využiť ako dva samostatné stavebné pozemky. Vedie k nim spevnená prístupová cesta s právom prechodu a prejazdu, ktorá je v poslednom úseku už nespevnená – neskôr sa predpokladá komplexné doriešenie prístupových ciest v celej lokalite. Všetky inžinierske siete sú v dosahu a na danom území je čulý stavebný ruch, dané pozemky však nemajú vysporiadané uloženie IS, preto sa nemôžu považovať za stavebné v krátkodobom časovom horizonte. Ponuka je vhodná ako investícia s mimoriadnym zhodnotením v budúcnosti, keďže sa jedná o lukratívnu a pokojnú lokalitu s veľkým potenciálom. V súčasnosti je možné pozemky využívať ako záhradu, parkovisko, po spevnení plochu na uloženie materiálu a podobné možnosti, ktoré si nevyžadujú okamžité doriešenie pripojenia IS.

Inzerovaná cena 42 EUR/m² zohľadňuje aktuálny stav ponuky popísaný vyššie. Ceny stavebných pozemkov v bezprostrednom okolí mesta Vráble sa dnes pohybujú cca na úrovni dvojnásobku uvedenej sumy a budú rásť. Cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík