predaj stavebný pozemok Lovča

predaj stavebný pozemok Lovča

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Lovča

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok o výmere 700 m2 so šírkou 20m a dĺžkou 35m v obci Lovča, okres Žiar nad Hronom. K pozemku vedie prístupová cesta o veľkosti 100 m2 (nie je súčasťou rozlohy pozemku).

Obec Lovča je menšou obcou uprostred Žiarskej kotliny pri rieke Hron s počtom obyvateľov do 1.000. Obec disponuje materskou školou, základnou školou pre 1. stupeň, potravinami, poštou. Obcou prechádza prímestská doprava. Na území obce sa nachádza futbalové ako aj multifunkčné ihrisko pre športové vyžitie.

Širšie okolie obce je turisticky atraktívne, do 15km sa nachádzajú termálne kúpele Sklené Teplice, tiež termálne kúpaliská Vyhne, Kováčová. Do 30 km sú známe kráľovské banské mestá Banská Štiavnica a Kremnica. Štiavnické vrchy s najvyšším vrchom Sitno ponúkajú široké možnosti turistiky vrátane tamojších historických banských tajchov. V zime je možné tráviť čas lyžovačkou na neďalekých Krahuliach, či Skalke, prípadne o niečo vzdialenejšej Valčianskej alebo Jasenskej doline.

Pozemok sa nachádza v zastavanej časti obce v záhrade rodinného domu. Od ulice sa oddeľuje časť pozemku, ktorý bude slúžiť ako prístupová cesta a bude vo vlastníctve budúceho majiteľa. Pozemok je možné využiť na stavebné účely. Na hranici prístupovej cesty sa nachádzajú inžinierske siete - elektrina, plyn, kanalizácia. Obecný vodovod je aktuálne vo výstavbe a bude možné sa naň napojiť.

Pozemok je slnečný, je oplotený, rovinatý, nachádza sa na ňom staršia hospodárska budova, ktorá môže byť využitá budúcim majiteľom a stará garáž, ktorá bude asanovaná. Pozemok je udržiavaný, zatrávnený. V súčasnosti prebieha na katastri zápis geometrického plánu.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra