predaj záhrada Malý Lapáš

predaj záhrada Malý Lapáš

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj záhrada Malý Lapáš

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj menší pozemok nachádzajúci sa v zastavenej lokalite obce Malý Lapáš, na ulici Sv. Martina medzi rodinnými domami.

Obec je vzdialená od mesta Nitra 10km a od privádzača na diaľnicu 5km. Parcela s výmerou 352 m2 je oplotená s prístupovou bránou. Nachádza sa na tichej ulici s rodinnými domami. Má šírku pri ceste 8m, v spodnej časti 9m a dĺžku 42m. Pozemok je svahovitý smerom od cesty dole, rozdiel medzi najvyšším a najnižším bodom pozemku je 4m. V súčasnosti je pozemok využívaný ako záhrada. Na pozemku je vyvedená obecná voda, pred pozemkom vedú všetky inžinierske siete – voda, plyn, elektrina, kanalizácia. Vzhľadom na kapacitu kanalizácie v obci v súčasnosti nie je možné napojenie. Obec Malý Lapáš disponuje základnou občianskou vybavenosťou, nachádza sa tu škôlka, zastávka prímestského autobusu, v susednej obci Veľký Lapáš je základná 9-ročná škola, supermarket.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra