predaj stavebný pozemok Cabaj-Čápor

predaj stavebný pozemok Cabaj-Čápor

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Cabaj-Čápor

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Family ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Cabaj, časť Riegler.
Pozemok o výmere 1327 m2 je rovinatý, pozdĺž cesty má šírku 22 m a dĺžku 58 m, nachádza sa v strede obce Riegler, je slnečný a pôsobí veľmi kľudným a príjemným prostredím. Obec leží v strede medzi dvoma okresnými mestami. Od mesta Nitra je vzdialená 13km a od mesta Šaľa je taktiež vzdialená 13km. Pozemok je vhodný pre klienta, ktorý ocení kľud, krásu prírody, dobrých susedov a malú zastavanosť územia.
Pozemok je čistý, bez starých stavieb, pripravený na výstavu nového domu.
Inžinierske siete sú priamo pred pozemkom.
Elektrina - áno
Voda - obecná
Plynová prípojka - áno
Kanalizácia - žumpa


V susednej obci vzdialenej 5km je kompletná občianska vybavenosť: škola, škôlka, potraviny, reštaurácia, zdravotné stredisko, lekárne, športový areál, obecná knižnica.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke ani v ponuke iných RK?
Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX Family!“. Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra