predaj stavebný pozemok Veľká Dolina

predaj stavebný pozemok Veľká Dolina

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Veľká Dolina

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Family ponúka na predaj stavebný pozemok v celkovej výmere 1951 m2 so starším RD v obci Veľká Dolina.

Ponúkam možnosť podnikateľského zámeru a to rozdelením 1951 m2 pozemku pre dva nové samostatne stojace domy, ktoré budú na 6,5 á pozemku a starší jestvujúci dom zostane taktiež na 6,5 á pozemku.

Nehnuteľnosť je prístupná z dvoch strán, pričom starší dom má vstup z hlavnej ulice a po dĺžke záhrady vedie vedľajšia ulica z asfaltu. Záhrada sa nachádza v okrajovej časti obce.

IS: starší dom je napojený na plyn, elektriku, vodovod, žumpa
IS: Záhrada/ stavebný pozemok v súčasnosti nie je napojený. Voda, elektrika a plyn sú vedené pozdĺž hlavnej cesty vo vzdialenosti od 40 m. Na susedných parcelách sa IS vybudovali a už sú tam novostavby.

Obec Veľká Dolina má škôlku, potraviny, je vzdialená len 2 km od obce Mojmírovce, ktorá ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a od krajského mesta Nitra je vzdialená 18 km.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke ani v ponuke iných RK?
Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX Family!“. Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič