predaj stavebný pozemok Veľká Dolina

predaj stavebný pozemok Veľká Dolina

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Veľká Dolina

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Family ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Veľká Dolina.
Pozemok o výmere 1018 m2 je rovinatý, pozdĺž cesty má dĺžku 35 m a šírku od 28 do 33 m. Pozemok sa nachádza v okrajovej časti obce na vedľajšej ulici.

IS: Pozemok v súčasnosti nie je napojený. Voda, elektrika a plyn sú vedené pozdĺž hlavnej cesty vo vzdialenosti od 40 m. Na susedných parcelách sa IS vybudovali a už sú tam novostavby.

Vzhľadom na veľkosť pozemku je tu možnosť postaviť aj dvojdom.
Ako zaujímavosť ponúkam možnosť prikúpenia susedného pozemku vo výmere 933 m2, na ktorom stojí starší rodinný dom za cenu 85 000€. Takto sa môže dosiahnuť rozdelenie pre dva nové samostatne stojace domy, ktoré budú na 6,5 á pozemku a starší dom taktiež na 6,5 á pozemku.

Obec Veľká Dolina má škôlku, potraviny, je vzdialená len 2 km od obce Mojmírovce, ktorá ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a od krajského mesta Nitra je vzdialená 18 km.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke ani v ponuke iných RK?
Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX Family!“. Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič