predaj stavebný pozemok Nitrianske Hrnčiarovce, Ovocná

predaj stavebný pozemok Nitrianske Hrnčiarovce, Ovocná

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Nitrianske Hrnčiarovce, Ovocná

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok v obci Nitrianske Hrnčiarovce. Pozemok s celkovou výmerou 1.032 m2 sa nachádza vo vedľajšej, pokojnej uličke, s prístupom z ul. Ovocná. Táto ulica je v novovznikajúcej lokalite.
Elektrická prípojka je na pozemku, obecná voda a plyn sú v dosahu - možnosť napojenia bude odprezentovaná na mieste obhliadky. Odpad je nutné riešiť žumpou, kým na ulici nebude vybudovaná a spustená kanalizácia.

Obec je prímestskou časťou Nitry a do centra mesta je to 5-8 min. autom alebo prostredníctvom MHD. Pre jej blízkosť s lokalitou pod Zoborom je jednou z najvyhľadávanejších obcí pre trvalé bývanie.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra