predaj stavebný pozemok Nitrianske Hrnčiarovce, Jelenecká

predaj stavebný pozemok Nitrianske Hrnčiarovce, Jelenecká

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Nitrianske Hrnčiarovce, Jelenecká

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok v obci Nitrianske Hrnčiarovce. Pozemok s celkovou výmerou 1.030 m2 sa nachádza v centre obce na Jeleneckej ul., so zástavbou rodinných domov.
Na pozemku sa nachádzajú dva staré domy určené na zbúranie. Samotná demolácia a likvidácia domov je v cene za pozemok zahrnutá. Po dohode so záujemcom je možné ktorúkoľvek zo stavieb zachovať. Elektrická prípojka je na pozemku, ostatné siete (obecná voda, plyn, kanalizácia) sú v dosahu.

Obec je prímestskou časťou Nitry a do centra mesta je to 5-8 min. autom alebo prostredníctvom MHD. Pre jej blízkosť s lokalitou pod Zoborom je jednou z najvyhľadávanejších obcí pre trvalé bývanie.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra