predaj ostatné pozemky Nitrianske Hrnčiarovce, Jelenecká

predaj ostatné pozemky Nitrianske Hrnčiarovce, Jelenecká

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj ostatné pozemky Nitrianske Hrnčiarovce, Jelenecká

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok v obci Nitrianske Hrnčiarovce. Nachádza sa v extraviláne obce, na konci Jeleneckej ul. v smere na obec Štitáre.
Pozemok s celkovou výmerou 762 m2 sa nachádza priamo pod lesom, je mierne svahovitý a v súčasnosti bez možnosti vybudovania inžinierskych sietí. Pozemok je vhodnou investíciou, keďže v okolí sa rieši výstavba rodinných domov. Zatiaľ je však klasifikácia stavby možná len ako rekreačná chata alebo poľnohospodársky objekt (ako okolité stavby).

Obec je prímestskou časťou Nitry a do centra mesta je to 5-8 min. autom alebo prostredníctvom MHD. Pre jej blízkosť s lokalitou pod Zoborom je jednou z najvyhľadávanejších obcí pre trvalé bývanie.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra