predaj ostatné pozemky Nitrianske Hrnčiarovce, Jelenecká

predaj ostatné pozemky Nitrianske Hrnčiarovce, Jelenecká

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj ostatné pozemky Nitrianske Hrnčiarovce, Jelenecká

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok v obci Nitrianske Hrnčiarovce. Nachádza sa v extraviláne obce, na konci Jeleneckej ul. v smere na obec Štitáre.
Pozemok s celkovou výmerou 1.487 m2 má mierne svahovitý charakter. Elektrická prípojka aj s hodinami je už priamo na pozemku, plyn v dosahu na ceste. Keďže sa nachádza v lokalite určenej na rekreáciu je možná výstavby chaty alebo poľnohospodárskej budovy s využitím trvalého bývania. Najväčším benefitom parcely je poloha takmer v lese, v prostredí polosamoty.

Obec je prímestskou časťou Nitry a do centra mesta je to 5-8 min. autom alebo prostredníctvom MHD. Pre jej blízkosť s lokalitou pod Zoborom je jednou z najvyhľadávanejších obcí pre trvalé bývanie.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra