predaj stavebný pozemok Nitra, Mrázova

predaj stavebný pozemok Nitra, Mrázova

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Nitra, Mrázova

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok v mestskej časti Nitra-Dražovce vzdialenej iba 5km od centra mesta Nitra.
Pozemok sa nachádza na poslednej ulici a leží priamo pod kostolíkom sv. Michala. Zadná časť pozemku má východ priamo ku kostolíku.
Pozemok o rozlohe 603 m2 obdĺžnikového tvaru ponúka nádherný výhľad na celú mestskú časť Dražovce, ako aj mesto Nitra.
Rozmery sú 17m (od cesty,vstupná časť), 40m x 33m a 18m (zadná časť)
Pozemok je (mierne) svahovitý a momentálne zarastený náletovými drevinami. Nachádzajú sa tu dve staršie stavby určené na zbúranie.
Ponuka je vhodná pre následnú výstavbu rodinného domu, poprípade na výstavbu rekreačnej chaty, keďže sa nachádza v turisticky vyhľadávanej lokalite. Inžinierske siete, ako elektrina a voda sú na pozemku, plyn je možné priviesť z neďalekej prípojky. V mestskej časti je vybudovaná kanalizácia, no je potrebné sa na ňu pripojiť.

Mestská časť Dražovce má okrem výbornej dostupnosti do mesta aj dobrú občiansku vybavenosť. Nachádza sa tu škola, škôlka, potraviny COOP Jednota, mini potraviny, MHD, MMD, pizzeria, pohostinstvo.
Zároveň aj výborná dostupnosť do automobilky Jaguar-LandRover, či už na pešo, kde je vybudovaný chodník pre peších priamo do závodu, ako aj autom.


Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra