predaj stavebný pozemok Tehla

predaj stavebný pozemok Tehla

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Tehla

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok v obci Tehla, okres Levice (Vráble 10 minút, Levice 20 minút, Nitra 30 minút cesty autom).
Parcela s celkovou výmerou 1953 m² je atypického tvaru, situovaná je na okraji obce v dotyku s prírodou a poskytuje absolútne súkromie. Časť lesa zasahuje aj do výmery pozemku (cca 1/3) – severnú stranu chráni prudší zráz s porastom listnatých stromov (najmä dub, buk a náletové dreviny). Spodná časť je rovinatá, vyčistená, s prístupom z asfaltovej komunikácie. Pri ceste je pozemok široký 18,35 metra a vďaka celkovej výmere je možné jeho rozdelenie na dve stavebné parcely. Inžinierske siete sú v dosahu: elektrický stĺp pred pozemkom, plyn pred pozemkom, voda cez cestu. Kanalizácia v obci nie je vybudovaná.

Ponuka je vhodná na okamžitú výstavbu rodinného domu (domov). Alternatívou je aj rekreačné využitie (napríklad ako záhrada, pre výstavbu chaty, na chov a podobne) alebo ako investícia s veľkým potenciálom do budúcna. Obec má dobrú občiansku vybavenosť (obecný úrad, materská škola, pošta, pohostinstvo, potraviny, zdravotné stredisko) a veľmi dobrú dostupnosť do najbližšieho mesta Vráble mimo frekventované cestné ťahy.

Výhody: jeden vlastník, bez ťarchy, čiastočne oplotený, v rovinatej časti je vyčistený a pripravený na výstavbu. Tiché prostredie, slnečný, v zátiší pod lesom je možné vybudovať napríklad vínnu pivnicu, alebo terasu chránenú zo všetkých strán. Z vrchnej časti sa po skultivovaní porastov otvorí pekný výhľad na pozemok a jeho okolie.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík