predaj stavebný pozemok Nitra, Ríbezľová

predaj stavebný pozemok Nitra, Ríbezľová

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Nitra, Ríbezľová

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok nachádzajúci sa v príjemnej lokalite Nitry, časť Zobor, Ríbezľová ul. Parcela s výmerou 523 m2 má šírku 9m a dĺžku 60m a je vhodná ku stavbe menšieho rodinného domu umiestneného v dolnej časti pozemku. K dispozícii je stavebné povolenie s projektom originálneho domu naprojektovaného podľa parametrov pozemku.
Pozemok je mierne svahovitého charakteru, južnej orientácie. Priamo pred pozemkom sa nachádzajú všetky inžinierske siete, ktoré sú v stavebnom povolení schválené (elektrina, voda, plyn, kanalizácia-nevyhnutnosť tlakového čerpadla).
Parcela je vhodná pre klienta preferujúceho lokalitu, s menšími nárokmi na veľkosť domu, avšak s možnosťou vytvoriť si zaujímavé a originálne bývanie s výbornou dostupnosťou, slušným výhľadom a pokojnou ulicou pri lese.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra