predaj stavebný pozemok Štitáre

predaj stavebný pozemok Štitáre

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Štitáre

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj tri krát stavebný pozemok s vydanými stavebnými povoleniami v obci Štitáre – ulica Pod Agátmi, dosah MHD.

Pozemky sú o veľkosti od 763m2 do 855m2, pričom:
1. je o veľkosti 763m2 s rozmermi pozemku cca: šírka 26m a dĺžka 29m.
2. je o veľkosti 770m2 s rozmermi pozemku cca: šírka 26m a dĺžka 30m.
3. je o veľkosti 855m2 s rozmermi pozemku cca: šírka 23m a dĺžka 51m.

Na pozemku sú prípojky elektriny, obecného vodovodu, na ceste je drenážny systém a verejné osvetlenie. Cesta bude dokončená s asfaltovým povrchom po postavení hrubých stavieb rodinných domov a to na náklady developera. Ku každému pozemku prislúcha aj spoluvlastnícky podiel na prístupovej ceste o veľkosti 109m2.

Pod Agátmi je krásna lokalita v obci Štitáre, ktorá je od Nitry vzdialená len pár minút autom. Svojim budúcim obyvateľom ponúka oázu pokoja od ruchu mesta s možnosťou ľahkého prístupu do 5 km vzdialenej Nitry. Pod Agátmi sú elegantné, štýlové, moderné domy na okraji obce obklopené prírodou. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza aj autobusová zastávka, z ktorej chodia do Nitry ako medzimestské spoje, tak aj pravidelné spoje MHD linky 27.

Cena pozemkov je 98,- EUR/m2 vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX Family, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra