predaj stavebný pozemok Tlmače

predaj stavebný pozemok Tlmače

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Tlmače

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX, Vám ponúka na predaj,stavebný pozemok situovaný v zastavanom území mesta Tlmače, v tichej uličke. Veľkosť pozemku je 1702 m2 šírka 12 m, dlžka 142 m. Pozemok je rovinatý, slnečný a udržiavaný vedie k nemu asfaltová prístupová cesta , IS sa nachádzajú pred pozemkom, voda, elektrina, plyn.
Pekná tichá lokalita, v blízkosti rieky Hron vám zaručuje kľud a relax, možnosti prechádzok, bicyklovania, rybolovu, člnkovania,opekania v prírode.
V meste Tlmače sa nachádza kompletná občianska vybavenosť vrátane škôlky, ZŠ, obchodov, pošty, lekára a lekárne, plavárne. Výborná dostupnosť do okresného mesta Levice, autom, autobusom aj vlakom.
Dohoda na cene je možná.
Mesto Tlmače tvorí pôvodná obec Tlmače na ľavom brehu Hrona a sídlisko Lipník na pravom brehu Hrona. Dolná časť Tlmáč (pôvodná) má 699 obyvateľov, sídlisko Lipník má 3.181 obyvateľov. Pomerne vysoká je aj hustota obyvateľov 836 obyvateľov na km2.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.Kontaktujte makléra